Ürün açıklaması


ürün Açıklaması
boost modülü gelişmiş mikroişlemci kullanır ve ABD ithalatı boost denetleyici , ortadan kaldırır the ihtiyaç için bir akım anlamda direnç güç kullanarak mosfet ' s on-direnç , böylece maksimize verimlilik , kadar 96.4% . ithalat ed yüksek-güç düşük direnç mos transistör, ağır akım ve yüksek verimlilik s chottky, geniş ve kalın PCB izleri, bir garantisidir yüksek-güç ve düşük sıcaklık artışı . W hen giriş ve çıkış gerilimi daha büyük 20 V, modül 128 W çıkış gücü kadar.
özellikler :
1. LED güç göstergesi .
2. Button anahtarı giriş veya çıkış voltajı ölçümü için, ve LED akım giriş veya çıkış voltajı ölçümü gösterir; nixie tüpü başka bir düğme ile kapatılabilir. belirtilen devletleri hafızaya edebiliyoruz, güç olsa bile kayıp değil kesilir. (On-board IN " işaretli LED açıldığında, nixie tüp ekran giriş gerilimi değeri, " OUT " LED parlak ekran çıkış voltaj değerini olduğunu).
3. özel lansman, voltmetre kalibrasyon fonksiyonu, voltmetre yanlış var asla!
voltmetre kalibrasyon yöntemi :
(1) O ıkış gerilim kalibrasyonu adım s
adım 1, bir böylece sağ düğme çıkışlarını " OUT " LED işıklı, çıkış gerilim voltmetre değerini gösterir; P arş fazla 2 saniye için sağ düğme, yayın, voltmetre ve " OUT " LED yanıp senkronizasyon böylece çıkış gerilimi kalibrasyon moduna girmek.
adım 2, sağ tuşuna basın (normal hız), voltaj değeri ekliyor up bir birim; P arş sol düğme, eksi bir birim; D ue bir birim için 0.1 V daha az olduğunu, minimum gerilim ekran için 0.1 V, gerekir bu yüzden sürekli basın 1-5 kez görmek için voltmetre değişim 0.1 V, h ow birçok kez voltmetre 0.1 V tuşuna basarak değiştirmek, güncel ekran gerilim bağlı olarak, yüksek gerilim, daha az sayısı basın.

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 8cm x 3cm (3.94in x 3.15in x 1.18in)

  • Model Numarası: LTC1871
  • Marka Adı: HAILANGNIAO
  • Uyumlu Marka/Model: Hiçbiri

Değerlendirmeler

Erick Tlv 14 | 2018-02-06

TÜM TAMAM

5 / 5

Elcurioso 12 12 | 2018-03-01

ben çok memnun

5 / 5

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler

En iyi