Ürün açıklaması


mum ısı enerji oluşturmak için güç bankası şarj telefon tablet için led Işık koku lambası
üç renk var unutmayın led ışık: Sarı, kırmızı, turuncu. eğer sipariş gibi renk unutmayın, ya da biz rastgele gönderecektir.
& #8203;
açıklama:
, Mum Işığında bir serin yenilikçi yolu oluşturmak için basit bir gelen enerji çay ışık mum. It Güç üretir ve işık zaman ve nerede olursanız olun! Mum Işığında bir köle olmak istemiyorum çünkü, soket!
özellikleri: yükseklik için iki teleskopik destek çubukları, tilt ve yönü Led lamba mum ışığında bir termal jeneratör için bir çay ışık mum güç kullanır dönüştürme için ısı elektrikli bir pil depolanan güç bankası kurmak için hızlı, sadece ışık çay mum ve saniyeler içinde jeneratör Led yanar ve ücretleri pil gücü banka. mum ışığında ücretleri Bluetooth hoparlörler, güç bankalar, MP3 çalarlar, tabletler, ve tüm akıllı telefonlar Android ve Elma dahil mum ışığında inşa patent beklemede güç banka ve USB 2.0 soket zaman ve nerede ışık ve güç verir vardır. yenilikçi ve taşınabilir sırasında konfor sağlar ve huzur elektrik kesintileri veya olduğunda sadece, hiçbir yerde fiş içinde. mum ışığında kamp için idealdir, caravanning, festivaller ve piknik. hiçbir şey hiç tekrar kapalı gitmek şarj etmek gerekir. neden yağma eğlenceli yerken barbeque zaman sen sadece bir mum ışığı kadar güç cihazınızı ve parti devam. alternatif olarak Idealdir mum ışığında aydınlatma restoranlar ve barlar için nerede müşteriler yemek sırasında orada cihazları şarj edebilirsiniz

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 24cm x 19cm x 19cm (9.45in x 7.48in x 7.48in)

  • tip: table lamp
  • Features 1 : for camping, caravanning, festivals and picnicking
  • Features 2: Xmas Christmas gift for friends family outdoor & indoor use

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler

En iyi