Ürün açıklaması


MPO (Erkek)-MPO (Kadın) Yama Kablosu, 5 metre , polarite: C Tipi, OM3-150 Multimode Fiber, 12 çekirdek mini yuvarlak kablo.
ürün Açıklaması
, MPO konektörü (çoklu fiber itin-on olarak bilinen ve olarak da çok yolu itin-on) bir çok fiber konnektör IEC 61754-7 göre tanımlanan ve TIA/EIA 604-5 ağırlayacak kadar 72 spaces ufak lifleri, karşılaştırılabilir bir RJ45 konnektör. MPO konnektörleri için en sık kullanılan 12 veya 24 lifler.
özellikler Fiber Modu tek modlu tek modlu çoklu mod (APC lehçe) (PC lehçe) (PC lehçe) Fiber sayısı 8, 12, 24 vb. 8, 12, 24 vb. 8, 12, 24 vb. lif tipi G652D, G657 A1 vb. G652D, G657 A1 vb. OM1, OM2, OM3, OM4etc. Max. Ekleme Kaybı (dB) prim (Düşük Kaybı) standart prim (Düşük Kaybı) standart prim (Düşük Kaybı) standart ≤0. 35 ≤0. 70 ≤0. 35 ≤0. 70 ≤0. 35 ≤0. 70 dönüş Kaybı (dB) ≥55 ≥45 ≥20 dayanıklılık ≥200 kez ≥200 kez ≥200 kez çalışma Sıcaklığı (C) -10 ~ + 70 -10 ~ + 70 -10 ~ + 70 Test Dalga Boyu (nm) 1310 1310 850
not: Maksimum Farklı Bant Genişlikleri Modlu Lifleri
OM1-62.5/125um-10 GBit kadar 33 metre (108 feet)
OM2-50/125um-10 GBit kadar 82 metre (270 feet)
OM3-50/125um, lazer-10 GBit Optimize kadar 300 metre (984 feet)
OM4-50/125um, lazer-10 GBit Optimize kadar 550 metre (1805 feet)
sipariş Bilgileri: TL-MPO-A-B-C-D-E-F-G A: Bir Bağlamak B: B Bağlayın C: Kablo Uzunlukları (m) D: Polarite E: Lif Tipi F: Fiber Sayısı G: Kablo Tipi MPO-M: MPO erkek
MPO-F: MPO kadın
MPO-M/APC
MPO-F/APC MPO-M: MPO erkek
MPO-F: MPO kadın

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 30cm x 30cm x 5cm (11.81in x 11.81in x 1.97in)

  • Model Numarası: MPO/MTP Patch Cord 1meter
  • Ürün Uzunluğu: 5m
  • Marka Adı: TARLUZ
  • Bağlayıcı Tipi: MPO/UPC

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler

En iyi