Ürün açıklaması


yönetim kurulu dükkanın üretmek için tasarlanmıştır (müşteri ihtiyaçlarına göre de özelleştirilebilir kurulu), satın alma küçük bir miktar doğrudan fotoğraflandı olabilir, toplu alım, fiyat tavizler, irtibata hoşgeldiniz.
yeni ithal TDA7492 dijital güç amplifikatörü çip kullanımı, ithal kullanarak filtre kapasitör büyük hacimli ultra düşük yükseklik (3300 UF), yapma kurulu aşağı genel yüksekliği (yaklaşık 25mm).
giriş:
güç amplifikatör kurulu yeni orijinal ithal TDA7492 çip kullanarak, maksimum güç 50 W * 50 W, ses kontrolü ile.
önerilen çalışma voltajı:
8 euro boynuz: 8-24 v (DC)
4 Euro boynuz: 8-18 v (DC)
maksimum çıkış gücü: 50 W * 50 W
yönetim kurulu boyutu: 83.5mm * 65mm
alıcılar uyarı:
1: mal almak herhangi bir sorunuz çözmek için lütfen bize ulaşın, orta yapmayız. kötü tedavisinde, veya dükkan reddeder teknik danışmanlık ve satış sonrası servis.
2: mağaza taahhüdü 7 gün geri dönmek için hiçbir sebep, 30 gün ücretsiz garanti, kalite sorunu varsa, değiştirme gerektirir, gidiş-dönüş navlun alıcı tarafından karşılanacaktır; sigara kalite sorunları dönüş gereksinimleri, sadece geri navlun, geri ödeme (malların iade iki satış etkilemez, veya mağaza reddedilecektir), sorunun garanti süresi, satıcı ve alıcı nakliye ücretleri ayı. kendini sökme için . tamir . operasyon neden sorunu garanti için ihtiyaç, geri ve ileri ayı alıcı eğer değerli parçaları dahil, dükkan temel parçaların maliyetleri talep edecektir;
3 : mal gerçek resimler, resim renk olabilir nedeniyle kamera . çekim ortamı ve diğer faktörler renk üretebilir, bebek ayni renk hakim:

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 13cm x 12cm x 5cm (5.12in x 4.72in x 1.97in)

  • Uyumlu Marka/Model: Hiçbiri
  • Marka Adı: BiNFUL
  • Type: Voltage Regulator
  • Condition: New

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler

En iyi